Platform Oyunları → Noel Baba'nın Noel Balıkçılığı Oyunu

Noel Baba'nın Noel Balıkçılığı Oyunu
(İngilizce Adı: Santa's Christmas Fishing)
Tam Ekran Oyna
Noel Baba'nın Noel Balıkçılığı
Noel Baba'nın Noel Balıkçılığı Oyununun Açıklaması

Noel Baba'nın Noel Balıkçılığı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Noel Baba Noel balıkçılığına gitti. Mümkün olduğu kadar çok balık yakalamasına ve denizin dibine ulaşmasına yardım edin. Noel süslemeli hediyeler bile suda yüzer. Onları alın ve Noel ağacını Noel Baba'nın odasında süsleyin.
Talimatlar:
Oltanızı suya bırakmak için ekrana dokunun. Balık, elmas ve hediyeleri yakalamak ve çöpleri yakalamaktan kaçınmak için parmağınızı ekranda kaydırın. Daha fazla balık yakalamak, fiyatlarını artırmak ve daha derine inmek için kova boyutunuzu yükseltin.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.