Giysi Giydirme Oyunları → Doc Darling Noel Baba Ameliyatı Oyunu

Doc Darling Noel Baba Ameliyatı Oyunu
(İngilizce Adı: Doc Darling Santa Surgery)
Tam Ekran Oyna
Doc Darling Noel Baba Ameliyatı
Doc Darling Noel Baba Ameliyatı Oyununun Açıklaması

Doc Darling Noel Baba Ameliyatı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Giysi Giydirme Oyunları kategorisinde yer alır.

Noel geliyor ama Noel Baba yolda bir kaza geçirdi! Noel Baba'nın çabukluğunu düzeltmek ve geyiği bulmak için yardımına ihtiyacı var. Ayrıca tüm yaralanmalarla ilgilenmesi ve acil bir ameliyata hazırlanması için onu Doc Darling'e getirin. Tüm tedavileri tamamlayın ve Noel gecesi için hediyeleri teslim etmeye hazır olana kadar onu giydirin!
Talimatlar:
Oyunu oynamak için FARE'yi kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.