Macera Oyunları → Parkur Dünyası Oyunu

Parkur Dünyası Oyunu
(İngilizce Adı: Parkour World)
Tam Ekran Oyna
Parkur Dünyası
Parkur Dünyası Oyununun Açıklaması

Parkur Dünyası Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Macera Oyunları kategorisinde yer alır.

Heyecan verici zorluklara ve keyifli oynanışa sahip, Minecraft'tan ilham alan heyecan verici bir parkur oyunu olan Parkour World'e hoş geldiniz.
-Bu oyundaki her seviye, her oynadığınızda taze ve heyecan verici bir deneyim sağlayacak şekilde kendine özgü ve özelliklere sahiptir.
-Başlangıç seviyeleri nispeten basit görünse de oyunda ilerledikçe. İlk on seviyeyi tamamladığınızda kendinizi giderek daha zorlayıcı engellerle karşı karşıya bulacaksınız.
-Koşmaya ve Parkour Dünyasını fethetmeye hazır olun!
Talimatlar:
WASD Taşınacak
Çalıştırmak için Shift
Atlanacak Alan
Duraklatmak/Devam Etmek için ESC
Sandığı Açmak için EGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.