Yarış Oyunları → İmkansız Parkur Oyunu

İmkansız Parkur Oyunu
(İngilizce Adı: Impossible Parkour )
Tam Ekran Oyna
İmkansız Parkur
İmkansız Parkur Oyununun Açıklaması

İmkansız Parkur Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Bu İmkansız Parkur oyununda imkansız zorluklara ve seviyelere hazır mısın?
Her seviyenin kendine özgü bir deneyimi var ve oyunun 25 seviyesiyle her seviyede yeni şeyler deneyimleyeceksiniz. Bütün gün oynayabilirsin ama oyunu asla bitiremezsin. Bakalım yapabilecek misin?
Talimatlar:
Atlamak için tıklayın.
Taşımak için WASD veya ok tuşu.
+ oyun içi Turial.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.