Giysi Giydirme Oyunları → Bay Ve Bayan Noel Baba Noel Macerası Oyunu

Bay Ve Bayan Noel Baba Noel Macerası Oyunu
(İngilizce Adı: Mr And Mrs Santa Christmas Adventure)
Tam Ekran Oyna
Bay Ve Bayan Noel Baba Noel Macerası
Bay Ve Bayan Noel Baba Noel Macerası Oyununun Açıklaması

Bay Ve Bayan Noel Baba Noel Macerası Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Giysi Giydirme Oyunları kategorisinde yer alır.

Bay ve Bayan Noel Baba Noel Macerasına hoş geldiniz. Noel köşede. Bay ve Bayan Noel Baba kutlamaya hazırlanıyor. Maalesef Bay Noel Baba bir kazayla karşılaştı. Noel Baba ve evcil hayvanı ağır yaralanırken, kızağı da tamamen hasar gördü. Noel hediyesini çocuklarla paylaşmak için dünyayı dolaşabilmesi için Noel Baba ve evcil hayvanının hızlı bir şekilde iyileşmesine yardımcı olun.
Talimatlar:
Sol Fare Düğmesine Tıklama



Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.