Yap Boz Oyunları → Noel Şamandıra Bağlantısı 2023 Oyunu

Noel Şamandıra Bağlantısı 2023 Oyunu
(İngilizce Adı: Xmas Float Connect 2023)
Tam Ekran Oyna
Noel Şamandıra Bağlantısı 2023
Noel Şamandıra Bağlantısı 2023 Oyununun Açıklaması

Noel Şamandıra Bağlantısı 2023 Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Aynı Noel öğesini 90 dereceden fazla olmayan bir yolla birleştirin. Aynı Noel öğelerinin tüm çiftlerini kaldırarak tahtayı temizleyin. Dikkatli olun, bazı seviyelerde öğe döşemeleri yüzebilir (aşağıya, yukarıya, sola, sağa, ortaya veya bölünmüş). Bu oyunda 27 zorlu seviye var. Ekstra bonus almak için süre dolmadan bir seviyeyi tamamlayın.
Talimatlar:
Bu oyunu oynamak için fareyi kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.