Macera Oyunları → Küçük Dino Macerası Oyunu

Küçük Dino Macerası Oyunu
(İngilizce Adı: Little Dino Adventure)
Tam Ekran Oyna
Küçük Dino Macerası
Küçük Dino Macerası Oyununun Açıklaması

Küçük Dino Macerası Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Macera Oyunları kategorisinde yer alır.

Küçük dinozorun puan toplayabildiği kadar küçük yumurta toplamak için aşamalardan geçtiği platform macera oyunu, puan kazanmak için daha fazla yumurta toplamak için küçük dinozorun kafasına sarı bloklar üzerine dokunun. Üç aşamadan her birinde üç büyük altın yumurta vardır,% 100'ü tamamlamak için üçü toplama aşamasını geçmeye çalışın. Puan kazanmak ve onları yok etmek için düşmanlara atlayın.
Talimatlar:
Mobil cihazınızdaki ok tuşlarını veya dokunmatik düğmeleri kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.