Yap Boz Oyunları → Pişir Ve Eşleştir: Sara'nın Macerası Oyunu

Pişir Ve Eşleştir: Sara'nın Macerası Oyunu
(İngilizce Adı: Cook and Match: Sara's Adventure)
Tam Ekran Oyna
Pişir Ve Eşleştir: Sara'nın Macerası
Pişir Ve Eşleştir: Sara'nın Macerası Oyununun Açıklaması

Pişir Ve Eşleştir: Sara'nın Macerası Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Şef Sara'nın karo eşleştirme bulmacalarını tamamlamak ve istediği malzemeleri toplamak için yardımınıza ihtiyacı var. Soğanların, dolmalık biberlerin ve peynir dilimlerinin yerlerini değiştirin ve eşleşmeler oluşturmak için aynı simgelerden üç veya daha fazlasını sıralayın. Daha büyük kombinasyonlar, şef bıçakları, karıştırıcılar ve düdüklü tencereler gibi güçlü bonus öğelerin kilidini açacaktır. Her seviye için hedefler değişecek ve oyunda ilerledikçe çeşitli yeni zorluklar ortaya çıkacak.
Talimatlar:
Bir simgeye dokunun veya tıklayın ve onu yeni bir döşemeye taşımak için sürükleyin. İki bitişik öğenin yer değiştirmesini sağlayabilirsiniz, ancak her hareket aynı öğeden üç veya daha fazlasının geçerli bir kombinasyonuyla sonuçlanmalıdır. Hangi öğelere ihtiyacınız olduğunu görmek için Sara'nın alışveriş listesine göz atın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.