Giysi Giydirme Oyunları → Yüksek Sesle Gülmek. Sürpriz O.M.G.™ Moda Evi Oyunu

Yüksek Sesle Gülmek. Sürpriz O.M.G.™ Moda Evi Oyunu
(İngilizce Adı: L.O.L. Surprise! O.M.G.™ Fashion House)
Tam Ekran Oyna
Yüksek Sesle Gülmek. Sürpriz O.M.G.™ Moda Evi
Yüksek Sesle Gülmek. Sürpriz O.M.G.™ Moda Evi Oyununun Açıklaması

Yüksek Sesle Gülmek. Sürpriz O.M.G.™ Moda Evi Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Giysi Giydirme Oyunları kategorisinde yer alır.

Moda Evi'nde LOL Sürpriz bebekleriyle eğlenceyi yaşayabilirsiniz! Aman Tanrım Moda! Oyun içi kız kardeşiniz olmak için Neon Licious, Royal Bee, Swag ve Lady Diva arasından seçim yapın. Evdeki tüm odaları keşfedin ve 24k DJ ve Busy BB gibi diğer bebeklerin kilidini açın.
Moda Evi'nde BB Driver ve Outfit Memory gibi mini oyunlar oynayabilirsiniz. Bu arada bebeğinizin iyi dinlendiğinden ve iyi beslendiğinden emin olun ve onu en iyi şekilde giydirin! Daha sonra fotoğraf çekimlerinde şık görünümünüzü sergileyin!
Talimatlar:
Oynamak için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın. Mini oyunlar oynamak, eve gitmek ve kendi bebeğinizle ilgilenmek için farklı menülerde gezinebilirsiniz. Her mini oyunun kontrolleri, başlattığınızda açıklanır.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.