Flash → Moda Kutusu: Büyüleyici Diva Oyunu

Moda Kutusu: Büyüleyici Diva Oyunu
(İngilizce Adı: Fashion Box: Glam Diva)
Tam Ekran Oyna
Moda Kutusu: Büyüleyici Diva
Moda Kutusu: Büyüleyici Diva Oyununun Açıklaması

Moda Kutusu: Büyüleyici Diva Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

Bonnie, plastik modada hayat mücadelesini deneyen ilk etkileyicilerden biri ve görünümü düzeltmek için sizin yardımınıza ihtiyacı var. Büyüleyici bir diva görünümüne sahip olacak ve muhteşem görünmek için yardımınıza ihtiyacı var. Hanımlar tek tür bir giydirme oyununa hazır mısınız? O halde kızlara yönelik Fashion Box: Glam Diva giydirme oyununa başlayalım ve güzel moda tutkunumuz için nasıl şık bir görünüm oluşturabileceğinizi görelim.
Talimatlar:
Bu oyunu oynamak için farenizi kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.