Macera Oyunları → Çöp Adam Jailbreak - Aşk Hikayesi Oyunu

Çöp Adam Jailbreak - Aşk Hikayesi Oyunu
(İngilizce Adı: Stickman Jailbreak - Love Story)
Tam Ekran Oyna
Çöp Adam Jailbreak - Aşk Hikayesi
Çöp Adam Jailbreak - Aşk Hikayesi Oyununun Açıklaması

Çöp Adam Jailbreak - Aşk Hikayesi Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Macera Oyunları kategorisinde yer alır.

Hapishane hakkında aşk hikayesi
Stikman, sevgilisi için bir banka soydu ve eve para getirdi. Polis uzun süre hırsız aramak zorunda kalmadı. Sopa bulundu ve cezaevine gönderildi. Kaçmak için alışılmışın dışında bir paketle hapse gönderildi. Kaçış için farklı seçenekler seçebilirsiniz. Doğru seçenekleri seçmelisiniz, aksi takdirde kaybedersiniz. Bir aşk hikayesi, insanların aşka ve romantizme ne kadar hazır olduğunu gösterecek. Şimdi hapishaneden kaçma zamanı.
28 başarısız seçeneğin tümünü ve bir şanslı seçeneği bulun. Komik jailbreak'inizi yapın!
Talimatlar:
Oyunu kontrol etmek için bilgisayarınızın faresini kullanın.
Bir mobil cihazınız varsa, kalemi veya parmağınızı kullanın.
Oyunu tamamlamak için farklı eşyalara tıklamanız ve hapishaneden başarılı bir şekilde kaçmanın yollarını bulmanız gerekiyor. Bir düşmana vurmak için, düşmanın üzerinde yukarıdan bir ok gösterildiğinde hızlıca üzerine tıklamanız gerekir.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.