Giysi Giydirme Oyunları → Bulmacadan Saklan Ve Kaç Oyunu

Bulmacadan Saklan Ve Kaç Oyunu
(İngilizce Adı: Hide and Escape Puzzle Game)
Tam Ekran Oyna
Bulmacadan Saklan Ve Kaç
Bulmacadan Saklan Ve Kaç Oyununun Açıklaması

Bulmacadan Saklan Ve Kaç Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Giysi Giydirme Oyunları kategorisinde yer alır.

? GİZLE VE KAÇ BULMACA OYUNUNA HOŞGELDİNİZ mi?
Sizi birkaç saat eğlendirecek, kahkahalarla dolu, eğlenceli bir oyun mu arıyorsunuz?
Gizle ve Kaçış Bulmaca Oyunu ile bir deneyime hazır olun!
Renkli grafikleri, ünlü karakterleri ve sürprizleriyle bu saklambaç oyunu sizi kahkahalara boğacak. Gizlemeyi seçseniz de gizleyebilirsiniz. Saklambaç bulma oyunlarıyla kahkaha dolu bir deneyime hazır olun!
Talimatlar:
Oynatıcınızı kontrol etmek için farenizi ekranda hareket ettirin.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.