Flash → Ekskavatör Simülatörü 3D Oyunu

Ekskavatör Simülatörü 3D Oyunu
(İngilizce Adı: Excavator Simulator 3D)
Tam Ekran Oyna
Ekskavatör Simülatörü 3D
Ekskavatör Simülatörü 3D Oyununun Açıklaması

Ekskavatör Simülatörü 3D Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

Excavator Simulator 3D'de gerçekçi 3D inşaat araçlarını sürün ve çalıştırın. Çeşitli görev ve görevleri tamamlamak için farklı kamyonlar, ekskavatörler ve Kıskaç Çeneleri arasından seçim yapabilirsiniz. Kazmaya, kelepçelemeye, kaldırmaya, çekiçlemeye veya forklifte ihtiyacınız varsa, ataşmanları kolayca ve hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz. Bu güçlü makineleri nasıl kontrol edeceğinizi öğrenin ve gerçekçi fizik ve grafiklerin keyfini çıkarın. Seviyeleri daha hızlı tamamlayın ve daha fazla araç satın almak ve yeni zorlukların kilidini açmak için daha fazla para kazanın. İyi eğlenceler!
Talimatlar:
PC'de
W - Gaz
S - Fren veya Geri
A - Sola dön
D - Sağa dön
Sol tekerlek - mekanik kolu döndürün
Sağ tekerlek - mekanik kolu hızlandırın
Mobil Cihazda
Okları Basılı Tut - yönlendirme
Pedalları basılı tutun - ileri veya geri sürün
Tekerlekleri kaydırın - hızlandırın



Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.