Flash → Rus Kargo Simülatörü Oyunu

Rus Kargo Simülatörü Oyunu
(İngilizce Adı: Russian Cargo Simulator)
Tam Ekran Oyna
Rus Kargo Simülatörü
Rus Kargo Simülatörü Oyununun Açıklaması

Rus Kargo Simülatörü Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

"Rus Kargo Simülatörü", oyuncuların bir Rus kargo kamyonu sürücüsünün yerine geçmesine olanak tanıyan sürükleyici ve gerçekçi bir simülasyon oyunudur. Bu oyunda oyuncular, Rusya'nın geniş ve zorlu coğrafyalarında çeşitli kargo türlerini teslim etmekten sorumlu yetenekli bir nakliyeci rolünü üstleniyorlar.
Talimatlar:
- Sürüşe yönelik WASD/Ok tuşları
- Kırılacak Alan
- Kamera için C
- Sıfırlamak için RGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.