Yap Boz Oyunları → Aşk Hikayesindeki Dop2 Silme Kısmı Oyunu

Aşk Hikayesindeki Dop2 Silme Kısmı Oyunu
(İngilizce Adı: DOP2 Erase part in Love Story)
Tam Ekran Oyna
Aşk Hikayesindeki Dop2 Silme Kısmı
Aşk Hikayesindeki Dop2 Silme Kısmı Oyununun Açıklaması

Aşk Hikayesindeki Dop2 Silme Kısmı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Kim dolapta veya banyoda saklanıyor?
Detayları silin ve aşk çiftinin tüm sırlarını öğrenin! Her seviye, bulmacayı çözmek ve aşıklara yardım etmek için ekstra ayrıntıları silmeniz gereken yeni bir hikayedir. Tüm görevleri tamamlayabilir misin? Çiftin aşklarını kurtarmasına yardım edin! Oyun sizi gülümsetecek ve güldürecek mizah ve beklenmedik sürprizlerle dolu!
Talimatlar:
Resme bakın, gereksiz veya uygunsuz öğeyi silin! Görevi başarıyla tamamlayıp detayı sildiğinizde resimdeki karakterler mutlu olacak ve siz kazanacaksınız!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.