Platform Oyunları → Dibbles 3. Çöl Despair Oyunu

Dibbles 3. Çöl Despair Oyunu
(İngilizce Adı: Dibbles 3. Desert Despair)
Tam Ekran Oyna
Dibbles 3. Çöl Despair
Dibbles 3. Çöl Despair Oyununun Açıklaması

Dibbles 3. Çöl Despair Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Dibbles, çözülmesi gereken 44 yeni seviyeyle geri döndü. Bu sefer çöldeler ve kral bu olay için özel olarak giyinmiş, güzel bir Firavun kıyafeti giymiş olarak geldi! - Yepyeni bataklıklar ve Erime komutu - Yeni Kayalar ve Temizle komutu - Çoklu başlangıç ve bitiş konumları
Talimatlar:
Komutları seçmek için fareyi kullanın ve Dibbles'a talimat vermek için bunları seviyeye yerleştirinGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.