Aksiyon Oyunları → Siren Kafa Umutsuzluk Sesi Oyunu

Siren Kafa Umutsuzluk Sesi Oyunu
(İngilizce Adı: Siren Head Sound of Despair)
Tam Ekran Oyna
Siren Kafa Umutsuzluk Sesi
Siren Kafa Umutsuzluk Sesi Oyununun Açıklaması

Siren Kafa Umutsuzluk Sesi Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Aksiyon Oyunları kategorisinde yer alır.

Belgrad'daki bombardımandan sadece birkaç ay sonraydı. Yıl 1999'du. Kocam ve ben şehrin yakınında kamp yapmaya gittik. Orada güzel bir doğa parçası var. Ağaçlar, çimen, temiz hava . Ama sonra oluyor! Uyandım ve kocam gitmişti! Onu bulmalıyım. Umarım incinmemiştir. Umut artık sahip olduğum tek şey.
Adamımı aramaya başladığımda onunla karşılaşıyorum . Adı Siren Head.Bu bir çeşit askeri gizli proje miydi yoksa garip bir mutasyon muydu?
Onunla savaşmalıyım, onu öldürmeliyim .
Talimatlar:
Fare 1: ateş silahı
Fare 2: manzaraları kaldırın veya engelleyin
W, S, A, D: oyuncuyu hareket ettir
Sola Kaydırma: sürat koşusu
Sol Ctrl: çömelme
X: eğilimli
Boşluk: atlama
F: öğeyi kullan
R: yeniden yükle
H: kılıf silahı
C: Kamera Görünümünü Değiştir
V: yakın muharebe saldırısı
M: haritayı göster
Esc veya Sekme: DuraklatGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.