Platform Oyunları → Renk Piksel Atıcı Oyunu

Renk Piksel Atıcı Oyunu
(İngilizce Adı: Color Pixel Shooter)
Tam Ekran Oyna
Renk Piksel Atıcı
Renk Piksel Atıcı Oyununun Açıklaması

Renk Piksel Atıcı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Eğlenceli silahlardan birini seçin ve ateş etmeye başlayın. Farklı piksel karakterlerini yok ederek bölümler arasında ilerleyin. Piksel dünyasında ve diğer popüler oyunlardaki karakterler piksel görsellere dönüştürüldü. Bu oyunda amacınız onları yok etmektir. Yok ettiğiniz küpler size kazanç sağlayacaktır. Daha hızlı para kazanmak için oyundaki altınları toplamayı unutmayın. Biriken parayla yeni silahlar satın alın. İyi eğlenceler!
Talimatlar:
Sol ve Sağ Ok Tuşları.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.