Dövüş Oyunları → Kaka Çekici Oyunu

Kaka Çekici Oyunu
(İngilizce Adı: Poo Hammer)
Tam Ekran Oyna
Kaka Çekici
Kaka Çekici Oyununun Açıklaması

Kaka Çekici Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Dövüş Oyunları kategorisinde yer alır.

Oyuncunun, her biri birçok zorluk ve engel içeren benzersiz ve tehlikeli bir ortam olan dört farklı konumda seyahat etmesi gereken piksel platform oyunu.
Oyun sırasında oyuncu, her biri kendine özgü özelliklere ve yeteneklere sahip çok sayıda rakiple karşılaşacak. Bunların üstesinden gelmek ve oyunda daha da ilerlemek için oyuncunun zıplama, saldırı ve tehlikelerden kaçınma gibi becerilerini ve yeteneklerini kullanması gerekecektir.
Oyuncu, her yerde belirli bir tehdit oluşturacak ve oyuncunun yenmek için özel becerilere ve stratejilere sahip olmasını gerektirecek bir patronla da karşılaşacak.
Talimatlar:
PC - "A" - Sol, "D" - Sağ, "W" - Zıpla, "E" - Saldırı.
Mobil - ekranınızdaki düğmeleri kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.