Yap Boz Oyunları → Kabarcık Kırıcı Hd Oyunu

Kabarcık Kırıcı Hd Oyunu
(İngilizce Adı: Bubble Buster HD)
Tam Ekran Oyna
Kabarcık Kırıcı Hd
Kabarcık Kırıcı Hd Oyununun Açıklaması

Kabarcık Kırıcı Hd Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Bubble Buster HD'nin 4 oyun modu vardır; Zaman veya sıra tabanlı atari modu ve zaman veya sıra tabanlı rastgele mod. Klasik atari oyunu, özel olarak tasarlanmış 100 atari seviyesi içerir. Tahtadan temizlemek için 3 veya daha fazla aynı renk baloncuğu eşleştirin. Geniş Ekran / HDTV Uyumlu.
Talimatlar:
Aynı renkteki baloncukların kombinasyonlarını sıralamaya çalışarak ekranın altındaki baloncukları vurun. Diğer kabarcıklara veya çatıya bağlı olmayan kabarcıklar düşecektir. Ayrıca yan duvarlardaki kabarcıkları da sektirebilirsiniz.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.