Flash → Gişe Rekorları Kıran Bulmaca Oyunu

Gişe Rekorları Kıran Bulmaca Oyunu
(İngilizce Adı: BlockBuster Puzzle)
Tam Ekran Oyna
Gişe Rekorları Kıran Bulmaca
Gişe Rekorları Kıran Bulmaca Oyununun Açıklaması

Gişe Rekorları Kıran Bulmaca Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

BlockBuster: Adventures Puzzle'a hoş geldiniz! Kendinizi canlı renkler, çarpıcı görseller ve akıl almaz bulmacalarla dolu bir dünyaya bırakın. Zorlu seviyelerde ilerlemek ve her diyarın gizemlerini çözmek için renkli blokları eşleştirip patlatırken zekanızı ve reflekslerinizi test edin.
Her yeni dünyada giderek zorlaşan seviyeleri aşarak gerçek bir Bulmaca Ustası olarak becerilerinizi kanıtlayın. Engelleri aşmak ve skor tablolarında tırmanmak için güçlü güçlendiriciler ve büyülü yetenekler edinin.
Talimatlar:
1) Oyunu açın.
2) Seçeneklerden farklı şekillerdeki blokları seçin.
3) Seçilen bloğu ızgaraya yerleştirin.
4) Patlatmak için satırları veya sütunları tamamlayın.
5) Daha fazla satır veya sütun patlatıldığında puan artar.
6) Patlamaları en üst düzeye çıkarmak için blok yerleştirmeyi planlayın.
7) Daha fazla hamle yapmadan en yüksek puanı hedefleyin.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.