3 Boyutlu (3D) Oyunlar → Vücut Yarışı Çevrimiçi Oyunu

Vücut Yarışı Çevrimiçi Oyunu
(İngilizce Adı: Body Race Online)
Tam Ekran Oyna
Vücut Yarışı Çevrimiçi
Vücut Yarışı Çevrimiçi Oyununun Açıklaması

Vücut Yarışı Çevrimiçi Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun 3 Boyutlu (3D) Oyunlar kategorisinde yer alır.

Güzellik için sabit bir standart yoktur ve şişmanlık ve zayıflık güzelliği belirlemez. Ancak sağlığın standartları vardır. Daha iyi bir yaşam için insanların beslenmelerini kontrol etmeleri gerekir. Daha sağlıklı yiyecekler yiyin ve fast food'dan uzak durun ve makul miktarda egzersiz yapmayı unutmayın. Sağlığınız için doğru kiloyu koruyun!
Talimatlar:
Kontrol etmek için tıklayın veya dokununGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.