Yarış Oyunları → Çılgın 2 Kişilik Motor Yarışı Oyunu

Çılgın 2 Kişilik Motor Yarışı Oyunu
(İngilizce Adı: Crazy 2 Player Moto Racing)
Tam Ekran Oyna
Çılgın 2 Kişilik Motor Yarışı
Çılgın 2 Kişilik Motor Yarışı Oyununun Açıklaması

Çılgın 2 Kişilik Motor Yarışı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Bisikletinize binin ve bu 2 oyunculu veya tek oyunculu harika motosiklet yarış oyununu kazanmaya çalışın. Yarışta önde olmaya çalışırken rampalardan, konteynırlardan ve beton tüplerden atlayın.
Talimatlar:
Araçları sürmek için W, A, S, D veya Ok Tuşlarınızı kullanın. Nitro için Sol SHIFT ve araçların sıfırlanması için R Tuşu.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.