Flash → Temel Atlama Kanat Giysisiyle Uçmak Oyunu

Temel Atlama Kanat Giysisiyle Uçmak Oyunu
(İngilizce Adı: Base Jump Wingsuit Flying)
Tam Ekran Oyna
Temel Atlama Kanat Giysisiyle Uçmak
Temel Atlama Kanat Giysisiyle Uçmak Oyununun Açıklaması

Temel Atlama Kanat Giysisiyle Uçmak Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

Kanatlarını aç ve daha önce hiç olmadığın gibi uçmaya başla!
Base Jump Wing Suit Flying, harika ve heyecan verici ekstrem sporlara katılmanıza olanak tanır. Birçok harika ortamda zıplamak ve uçmak için Wingsuit'i kullanın ve yüksek puanlarınızı geçin! Bu yeni tür arcade uçuş deneyimi!
Talimatlar:
Uçuş sırasında fırlatmak ve kontrol etmek için fareyi kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.