Flash → Kablolu Tavuk A.Ş. Oyunu

Kablolu Tavuk A.Ş. Oyunu
(İngilizce Adı: Wired Chicken Inc.)
Tam Ekran Oyna
Kablolu Tavuk A.Ş.
Kablolu Tavuk A.Ş. Oyununun Açıklaması

Kablolu Tavuk A.Ş. Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

Wired Chicken Inc, yad.com'da eğlenceli ve gündelik bir oyundur. Rahat ve özgür bir çiftçi olmayı ve çiftliğinizi yönetmeyi hayal ediyor musunuz? Bu oyunda hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Oyunun başında sadece bir adet ördek yumurtanız var. Ördek yumurtasından bir ördek yavrusu çıkar ve ördek yavrusu daha sonra bir ördek yumurtası üretir. Sonunda neler alabileceğinizi görün, tadını çıkarın!
Talimatlar:
Oynamak için fareye tıklayın veya dokununGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.