Spor Oyunları → Volleyball Mücadelesi Oyunu

Volleyball Mücadelesi Oyunu
(İngilizce Adı: Volleyball Challenge)
Tam Ekran Oyna
Volleyball Mücadelesi
Volleyball Mücadelesi Oyununun Açıklaması

Volleyball Mücadelesi Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Spor Oyunları kategorisinde yer alır.

Voleybol Mücadelesi - daha önce hiç görülmemiş bir voleybol oyunu!
Bu canlı ve renkli spor oyununda rakiplerinize hizmet edecek ve onlara saldıracaksınız! Servis yapın, vurun, bloklayın, ani vurun ve fırlatın - bu değerli puanları kazanmak için her şeyi yapın!
Zafer sadece sana ve becerilerine bağlı!
Talimatlar:
[MENÜ İÇİNDE]
WASD - menü düğmelerini seçin
Esc - seçenekler
C - seçilen düğmeyi onaylayın
V-geri dön
X, R - ek işlemler (araç ipuçlarında vurgulanacaktır)
[TEK OYUNCU]
A, D - sola/sağa hareket ettir
C - servis at / topa vur
V - zıpla
B - özel hareket
Esc - seçenekler
[ÇOK OYUNCULU]
Tek oyunculudaki gibi Oyuncu 1 hareketi
SOL/SAĞ OK - 2. oyuncu sola/sağa hareket eder
/ - vurmak
. - zıplamak
, - süper güçGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.