Yarış Oyunları → Trafik Yarışçı Oyunu

Trafik Yarışçı Oyunu
(İngilizce Adı: Traffic Racer)
Tam Ekran Oyna
Trafik Yarışçı
Trafik Yarışçı Oyununun Açıklaması

Trafik Yarışçı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Traffic Racer bir HTML5 oyunudur! Miami şehri otoyolunda bir spor araba sürün, bir süre kontrol noktalarından geçin, bozuk para, tomar para, yakıt ve takviye hatları toplayın. Bağımlılık yapan bu sürüş oyununda büyük bir sarı spor araba oyunu sizi ayak parmaklarınızın üzerinde tutar.
Talimatlar:
PC kontrolleri: W, A, S, D ve Ok Tuşları.
Dokunma Kontrolü tüm tarayıcılarda ve tüm mobil cihazlarda çalışır!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.