Erkek Oyunları → Benim Küçük Ordu Oyunu

Benim Küçük Ordu Oyunu
(İngilizce Adı: My Little Army)
Tam Ekran Oyna
Benim Küçük Ordu
Benim Küçük Ordu Oyununun Açıklaması

Benim Küçük Ordu Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Erkek Oyunları kategorisinde yer alır.

Üç (veya daha fazla?) kahraman, tüm Efsane Toplarını fethetmek için savaşıyor. Kim kazanacak? Sen karar vereceksin! Üç meraklı kahramanın ve Küçük Ordu'nun maceralarını oynayın! Her senaryoda bir düzine görevi ve diğer ödüllendirici görevleri geçmek için 8 benzersiz sınıf, 48 karakter ve 96 silahla karıştırın ve eşleştirin!
Talimatlar:
- kamerayı hareket ettirmek için ok tuşları
- 1-7 Yazım kısayol tuşları
- q,w,e,r Birim kısayol tuşları
- Büyü/birim takası için A..Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.