Kız Oyunları → Kuu Kuu Harajuku Etiketleri Oyunu

Kuu Kuu Harajuku Etiketleri Oyunu
(İngilizce Adı: Kuu Kuu Harajuku Stickers)
Tam Ekran Oyna
Kuu Kuu Harajuku Etiketleri
Kuu Kuu Harajuku Etiketleri Oyununun Açıklaması

Kuu Kuu Harajuku Etiketleri Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Kız Oyunları kategorisinde yer alır.

Kenetleme zamanı, sallanma zamanı! Kuu Kuu Harajuku, Grammy ödüllü Gwen Stefani tarafından yaratılan bir animasyon markasıdır. Ara ve genç kızlar için bir oyuna geri döndüler!
TV dizisindeki karakterlerle kendi çıkartma kitabınızı oluşturun. G, Aşk, Melek, Müzik ve Bebek'ü temsil eden etiketleri Harajuku Şehrinin güzel geçmişlerine sürükleyip bırakın. Clubhouse ile başlayın ve stüdyosu, parkları ve Harajuku Şehri silüetini dekore etmek için yolunuza devam edin!
Talimatlar:
TV dizisindeki karakterlerle kendi çıkartma kitabınızı oluşturun. G, Aşk, Melek, Müzik ve Bebek'ü temsil eden etiketleri Harajuku Şehrinin güzel geçmişlerine sürükleyip bırakın. Clubhouse ile başlayın ve stüdyosu, parkları ve Harajuku Şehri silüetini dekore etmek için yolunuza devam edin!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.