Platform Oyunları → Krishna Atlama Oyunu

Krishna Atlama Oyunu
(İngilizce Adı: Krishna Jump)
Tam Ekran Oyna
Krishna Atlama
Krishna Atlama Oyununun Açıklaması

Krishna Atlama Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Lord Krishna üzerine bir oyun.
Hepimiz Lord Krishna'nın çocukluk mucizelerini biliyoruz.
Bir Janmashtami sezonu ve bu kutsal vesileyle dahi handi'yi yıkalım.
Krishna Jump, sevimli grafikler ve hoş ses efektleri ile gelen Krishan ji'de çok sevimli bir oyundur.
Dengenizi kaybetmeden bir sonraki platforma atlayarak küçük Lord Krishna'yı hedefine doğru yönlendirin. İstediğiniz Janmashtami hissini vermek için, içine 5 güzel tema ve hoş sesler ekledik. Her Dahi Handi'yi kırdıktan sonra tema değişiyor. Küçük Krishna olun ve maksimum Dahi Handi'yi kırmaya çalışın.
Bu güzel Hint festivali "Janmashtami" yi kutlamanın bir başka güzel yolu.
Talimatlar:
Atlamak için ekrana dokununGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.