Flash → Çocuk Çiftçileri Oyunu

Çocuk Çiftçileri Oyunu
(İngilizce Adı: Kiddie Farmers)
Tam Ekran Oyna
Çocuk Çiftçileri
Çocuk Çiftçileri Oyununun Açıklaması

Çocuk Çiftçileri Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

Kiddie Farmer, oyuncuları çocukların kendi tarladan sofraya pazarını işlettiği keyifli bir dünyaya götüren etkileşimli bir oyundur. Bu büyüleyici genç işletme sahiplerinin çeşitli ürünler yaratıp akranlarına satmasıyla canlı ve yoğun bir atmosferi deneyimlemeye hazır olun.
Genç bir girişimci olarak süpermarket operasyonlarını denetleme ve genişletme sorumluluğunu üstlenin. Amacımız çocuk girişimciler arasında başarıyı teşvik etmek ve pazarımızı toplumdaki çocuklar için en iyi seçenek haline getirmektir.
Talimatlar:
Taşımak için ok tuşlarını ve yükseltmek için fareyi kullanınGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.