Macera Oyunları → Jurassic Hırsızlık Oyunu

Jurassic Hırsızlık Oyunu
(İngilizce Adı: Jurassic Theft)
Tam Ekran Oyna
Jurassic Hırsızlık
Jurassic Hırsızlık Oyununun Açıklaması

Jurassic Hırsızlık Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Macera Oyunları kategorisinde yer alır.

Jurassic Theft, dinozorlardan bazı değerli yumurtaları çalmaya çalıştığınız harika bir platform oyunudur! Deli profesör, kendi Jurassic tema parkını kurabilmek için dinozor yumurtalarını çalmak için zamanda geriye Jurassic dönemine gitti. Bu tehlikeli dinozor dolu ortamda profesörü hayatta tutarken bulabileceğiniz tüm yumurtaları toplamanız gerekiyor. Yerde devriye gezen Velociraptor'lara, sudaki Mosasaurus'a ve gökyüzündeki Pterodactyl'lere ve etrafta dolaşan dev T-rex'e dikkat edin!
Talimatlar:
Oynatıcıyı kontrol etmek için ok tuşlarını veya dokunmatik ekranı kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.