Aksiyon Oyunları → Katil Jeff: Slenderman Avı Oyunu

Katil Jeff: Slenderman Avı Oyunu
(İngilizce Adı: Jeff The Killer: The Hunt for The Slenderman)
Tam Ekran Oyna
Katil Jeff: Slenderman Avı
Katil Jeff: Slenderman Avı Oyununun Açıklaması

Katil Jeff: Slenderman Avı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Aksiyon Oyunları kategorisinde yer alır.

Ürkütücü bir macera yaşamanın zamanı geldi, video oyunları dünyasının en korkunç karakterlerinden birinin saldırısından kurtulabilirseniz deneyin! Jeff The Killer: Hunt For The Slenderman oynamaya cesaret edin ve aşırı hayatta kalma becerilerinizle herhangi bir düşmanı yok edebileceğinizi gösterin !!! 3D grafiklere sahip bu yeni oyunla kiz10.com'da tamamen ücretsiz eğlenin.
Uzun bir aradan sonra memleketinize dönmeye karar verdiniz!
Ama işler farklı. Eski tehdit, Slenderman burada. Planı seni yok etmek
son olarak. Tüm kurbanlarını aldı ve öldürdü ve şimdi senin peşinde.
Dikkatli olun, o yalnız değil!
Yolda arkadaşları ona yardım ediyor.
Saklandığı yeri bulmalısın. İhtiyacınız olacak birçok farklı görev olacak
Bu tehdidi bulup savaşmadan önce tamamlamak için!
Talimatlar:
Oyunun amacı, ana karakteri kontrol etmek ve canavarların ölümcül saldırılarından kurtulmak için silah ve mühimmat arayarak haritanın etrafında hareket etmektir.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.