Flash → Tepe Tırmanışı Piksel Araba Oyunu

Tepe Tırmanışı Piksel Araba Oyunu
(İngilizce Adı: Hill Climb Pixel Car)
Tam Ekran Oyna
Tepe Tırmanışı Piksel Araba
Tepe Tırmanışı Piksel Araba Oyununun Açıklaması

Tepe Tırmanışı Piksel Araba Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

Hill Climb Pixel Car, sürücülerin toprak, kum, çamur veya çim pistler gibi engebeli arazilerde yarıştığı bir off-road yarış oyunudur. Farklı engellerin üstesinden gelmek ve muhteşem atlama sahneleri gerçekleştirmek için bisikletinizi ustalıkla kontrol etmeniz gerekecek. Mümkün olduğu kadar hızlı yarışın ve bu motokros şampiyonasının tek şampiyonu olun.
Talimatlar:
- Motoru çalıştırmak için sağ pedalı, aracı yavaşlatmak veya durdurmak için sol pedalı basılı tutun. Rakiplerinizi geçmek ve bitiş çizgisine olabildiğince çabuk ulaşmak için sağ pedalı kullanarak hızınızı artırmanız gerekecek.
- Geri gitmek için A düğmesini veya sol ok tuşunu, ileri gitmek için D veya sağ ok tuşunu kullanabilirsiniz.
- Farklı gösteriler ve atlamalar gerçekleştirmek ve sonrasında düşmeden güvenli bir şekilde yere inmek için havadayken her iki pedalı birleştirinGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.