2 Kişilik Oyunlar → Altıgen Arabalar Oyunu

Altıgen Arabalar Oyunu
(İngilizce Adı: Hexa Cars)
Tam Ekran Oyna
Altıgen Arabalar
Altıgen Arabalar Oyununun Açıklaması

Altıgen Arabalar Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun 2 Kişilik Oyunlar kategorisinde yer alır.

Hexa Cars oyunu eğlenceli bir hayatta kalma oyunudur. Amaç, düşmeden farklı haritalarda kalıcı olmaktır! Her farklı harita, farklı bir beceri gerektirir. Hexa Cars oyununu 1 oyuncu ya da 2 oyuncu için oynayabilirsiniz. Topladığınız paralarla yeni arabaların kilidini açabilirsiniz. İyi eğlenceler!
Talimatlar:
Tek oynuyorsanız:
Taşı: "OK TUŞLARI"
Atla: "SPACE"
İki oyuncuyla oynuyorsanız:
Oyuncu 1:
Taşı: "W, A, S, D"
Atla: "Q"
Oyuncu 2:
Taşı: "OK TUŞLARI"
Atla: "SPACE"Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.