Yap Boz Oyunları → Altın Avcısı Oyunu

Altın Avcısı Oyunu
(İngilizce Adı: Gold Miner)
Tam Ekran Oyna
Altın Avcısı
Altın Avcısı Oyununun Açıklaması

Altın Avcısı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Tüm altınları kazmayı başarabilir misin? Altın Madencisi'nde, çengelli çengelini, yerden tüm altınları almak için kullanırsın. Her seviyeye ulaşmak için bir sürü altın toplayın. Talimatlar: Hareketlerinizi zamanlayın ve kancayı kullanmak için aşağı ok kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Riko | 10/17/2019 7:18:50 PMAltın Avcısı oyununun html5 versiyonunu buldum. Bu altın avcısı oyunu cep telefonlarında da çalışıyor. Bir madenci olarak çıkarabildiğiniz kadar altın çıkarın. Altın avcısı olarak yıllarca boşa kürek salladım. Keşke ben de böyle bir altın madeni bulsam.

Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.