Giysi Giydirme Oyunları → Paskalya Tavşan Stil Oyunu

Paskalya Tavşan Stil Oyunu
(İngilizce Adı: Easter Rabbit Style)
Tam Ekran Oyna
Paskalya Tavşan Stil
Paskalya Tavşan Stil Oyununun Açıklaması

Paskalya Tavşan Stil Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Giysi Giydirme Oyunları kategorisinde yer alır.

Neşeli Paskalya tatili yaklaşıyor. Paskalya eğlencesi için sevimli kızlara katılın. Tüm Paskalya yumurtalarını bulmaya çalışın. Tatil temasına uygun kızlar için kıyafetler seçin. Komik çantaları ve tavşan kulaklı şapkaları unutmayın. «Paskalya Tavşanı Stili» oynayarak arkadaşlarınızla eğlenin!
Talimatlar:
Orman perilerinin Paskalya tatiline hazırlanmalarına yardımcı oluyoruz. Sonuç bir PNG görüntüsü olarak kaydedilebilir. Oyun aygıtına bağlı olarak, kontrol için bir bilgisayar fare tıklaması veya dokunmatik ekranlara basit bir dokunuş kullanılır.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.