Dövüş Oyunları → Mızrak Dövüşü Çizmek Oyunu

Mızrak Dövüşü Çizmek Oyunu
(İngilizce Adı: Draw Joust)
Tam Ekran Oyna
Mızrak Dövüşü Çizmek
Mızrak Dövüşü Çizmek Oyununun Açıklaması

Mızrak Dövüşü Çizmek Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Dövüş Oyunları kategorisinde yer alır.

Draw Joust inanılmaz bir resim ve tasarım oyunudur, içinde birçok savaşa katılmanız gerekir. Oyuncuların arabayı makul bir şekilde tasarlamak için kendi hatlarını çizmeleri gerekir, böylece düşmanı başarıyla yenebilir. Farklı düşmanlarla karşılaştığınızda farklı silahlar kullanabilirsiniz. Yeteneklerinizi Draw Joust'ta gösterin!
Talimatlar:
Çizmek ve oynamak için kaydırınGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.