Yarış Oyunları → Kir Bisiklet Çılgın Becerileri Oyunu

Kir Bisiklet Çılgın Becerileri Oyunu
(İngilizce Adı: Dirt Bike Mad Skills)
Tam Ekran Oyna
Kir Bisiklet Çılgın Becerileri
Kir Bisiklet Çılgın Becerileri Oyununun Açıklaması

Kir Bisiklet Çılgın Becerileri Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Arazi yarışı, Dirt Bike Mad Skills oyunuyla çeşitli bisiklet akrobasi parkurlarında arazi motosikleti sürücüleriyle başlıyor! İster tek oyunculu oyun modunda ister 2 oyunculu oyun modunda en heyecanlı anları yaşamak için vadiler, kanyonlar ve tehlikeli yerlerde bisikletinizi sürün. Bu bölüm daha fazla bisiklet türü ve daha iyi bisiklet özellikleriyle birlikte gelir. Bisikletinizi seçin ve mücadelenize hemen başlayın!
Talimatlar:
Oyuncu 1:
Hareket Et: "W, A, S, D" veya "OK TUŞLARI(Tek Oyuncu Modu)"
Oyuncu 2:
Hareket: "OK TUŞLARI"Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.