Giysi Giydirme Oyunları → Kara Cuma Alışveriş Çılgınlığı Oyunu

Kara Cuma Alışveriş Çılgınlığı Oyunu
(İngilizce Adı: Black Friday Shopping Mania)
Tam Ekran Oyna
Kara Cuma Alışveriş Çılgınlığı
Kara Cuma Alışveriş Çılgınlığı Oyununun Açıklaması

Kara Cuma Alışveriş Çılgınlığı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Giysi Giydirme Oyunları kategorisinde yer alır.

Bu gorgie ile alışverişe çıkın ve tüm indirimlerden yararlanmaya hazırlanın! Kızlara yönelik Kara Cuma: Alışveriş Çılgınlığı oyununda, siz ve Kendall Jenner alışveriş merkezine tek bir amaçla gidiyorsunuz: Yorulana kadar alışveriş yapmak! Umarım rahat ayakkabılarınızı giymişsinizdir. Alışveriş zamanı!
Talimatlar:
Bu oyunu oynamak için farenizi kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.