Giysi Giydirme Oyunları → Asmr Arpacık Tedavisi Oyunu

Asmr Arpacık Tedavisi Oyunu
(İngilizce Adı: ASMR Stye Treatment)
Tam Ekran Oyna
Asmr Arpacık Tedavisi
Asmr Arpacık Tedavisi Oyununun Açıklaması

Asmr Arpacık Tedavisi Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Giysi Giydirme Oyunları kategorisinde yer alır.

AMAN TANRIM! Hastamız kirli sivilceli yüz ve arpacık sorunuyla geldi. Bu ASMR Arpacık Tedavisi oyununu gerçekleştirerek sivilcelerle ilgilenmesine yardımcı olun ve tıbbi becerilerinizi kanıtlayın. Tedaviyi bitirdikten sonra hastamıza en iyi kıyafeti giydirin ve koleksiyonumuzdan makyaj yaparak mükemmel görünümü yaratın!
Talimatlar:
Oyunu oynamak için FARE'yi kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.