Dövüş Oyunları → Savaşçıların Dünyası: Demir Yumruklar Oyunu

Savaşçıların Dünyası: Demir Yumruklar Oyunu
(İngilizce Adı: World Of Fighters: Iron Fists)
Tam Ekran Oyna
Savaşçıların Dünyası: Demir Yumruklar
Savaşçıların Dünyası: Demir Yumruklar Oyununun Açıklaması

Savaşçıların Dünyası: Demir Yumruklar Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Dövüş Oyunları kategorisinde yer alır.

Sokaklar güvenli değil. Dışarıda bir sürü çete ve sokak haydutu var. Biraz değişiklik zamanı!
"Demir Yumruklar" adlı bir gruptasınız. Kanunların dışında hareket ediyorsunuz. Geceleri kanun sensin!
Şehri temizle, patronla savaş, şampiyon ol!
Talimatlar:
taşımak için ok tuşunu kullanın
Z yumruk atmak
tekmelemek için X
savunmak C
Atlamak için Uzay
Özel saldırı gerçekleştirmek için sola veya sağa ve z veya x'e çift dokunun!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.