3 Boyutlu (3D) Oyunlar → Kamyon Uzay Oyunu

Kamyon Uzay Oyunu
(İngilizce Adı: Truck Space)
Tam Ekran Oyna
Kamyon Uzay
Kamyon Uzay Oyununun Açıklaması

Kamyon Uzay Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun 3 Boyutlu (3D) Oyunlar kategorisinde yer alır.

Bu 3B kamyon simülasyon oyununda büyük bir kamyonu sürün ve işaretli park alanına park edin. Daha fazla puan kazanmak ve çeşitli başarıların kilidini açmak için görevi en kısa sürede tamamlayın.
Talimatlar:
Masaüstü: Arabayı sürmek için ok tuşları veya W,A,S,D. Kamerayı yakınlaştırmak ve döndürmek için fare.
Mobil: Sürmek için ekrandaki düğmeleri kullanın, ekrana dokunun ve kamerayı döndürmek için kaydırın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.