Yap Boz Oyunları → Önemsiz Şeyler En Iyi Aile Bilgi Yarışması Oyunu

Önemsiz Şeyler En Iyi Aile Bilgi Yarışması Oyunu
(İngilizce Adı: Trivia! Best family quiz )
Tam Ekran Oyna
Önemsiz Şeyler En Iyi Aile Bilgi Yarışması
Önemsiz Şeyler En Iyi Aile Bilgi Yarışması Oyununun Açıklaması

Önemsiz Şeyler En Iyi Aile Bilgi Yarışması Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Genel bilgi trivia, çok ilginç ve popüler bir trivia tahmin oyunudur. Bu oyunda zeki olduğunuzu kanıtlayabilir ve beyninizi çalıştırabilirsiniz! 4 olası cevap arasından doğru cevabı seçin. Tonlarca soru bekliyor.
Bu çevrimiçi sınavı kaybetmek imkansız! Cevap yanlışsa, başka bir seçenek seçebilirsiniz. Cevap bulunduğunda, mizahi bir formda bir pop-up mesajı ayrıntıları anlatacaktır.
Testte sıkılmanıza ve ufkunuzu genişletmenize izin vermeyecek 1800 ilginç görev var. Oyun hem yetişkinler hem de çocuklar için uygundur.
Talimatlar:
Fare
DokunmaGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.