Yarış Oyunları → Deneme Bisikleti Epik Akrobasi Hareketleri Oyunu

Deneme Bisikleti Epik Akrobasi Hareketleri Oyunu
(İngilizce Adı: Trial Bike Epic Stunts)
Tam Ekran Oyna
Deneme Bisikleti Epik Akrobasi Hareketleri
Deneme Bisikleti Epik Akrobasi Hareketleri Oyununun Açıklaması

Deneme Bisikleti Epik Akrobasi Hareketleri Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Tehlikeli dağlar, heyecan verici fabrika alanları ve hatta su altı parkurları, bu mükemmel bisiklet dublör oyunu Trial Bike Epic Stunts ile sizi bekliyor olacak! Oyun, Mission ve Skill olmak üzere iki efsane oyun modundan oluşuyor. Amacınız her iki modda da bisikletinizi bitiş çizgisine ulaştırmaktır. Tek tekerlek üzerinde bisiklet sürmek veya dokunulabilen veya dokunulamayan alanlar gibi bu modları oynarken kurallara uyduğunuzdan emin olun. Bunların yanı sıra sürücünüzü özelleştirebilir veya maceranız için yeni bisikletler satın alabilirsiniz. Süper bisiklet simülatörü macerası başlasın!
Talimatlar:
Taşı: "W, A, S, D" veya "OK TUŞLARI"
Atla: "UZAY"Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.