Dövüş Oyunları → Sokak Gölge Klasik Dövüşçü Oyunu

Sokak Gölge Klasik Dövüşçü Oyunu
(İngilizce Adı: Street Shadow Classic Fighter)
Tam Ekran Oyna
Sokak Gölge Klasik Dövüşçü
Sokak Gölge Klasik Dövüşçü Oyununun Açıklaması

Sokak Gölge Klasik Dövüşçü Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Dövüş Oyunları kategorisinde yer alır.

Street Shadow Classic Fighter çok bağımlılık yapan bir oynanışa ve birçok göreve sahiptir. Bunda diğer düşmanlarla savaşmalı ve görevi tamamlamalısın. Bağımlılık yaratan birçok görevi var.
Talimatlar:
Oyuncu hareketi için W,A,S,D VEYA Ok tuşlarını kullanın.
Yumruk için X'i kullanın
Vuruş için Z'yi kullanın
Tutmak için C'yi kullanın
Zıplamak İçin Boşluk Çubuğunu KullanınGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.