Aksiyon Oyunları → Çöp Adam Takım Gücü 2 Oyunu

Çöp Adam Takım Gücü 2 Oyunu
(İngilizce Adı: Stickman Team Force 2)
Tam Ekran Oyna
Çöp Adam Takım Gücü 2
Çöp Adam Takım Gücü 2 Oyununun Açıklaması

Çöp Adam Takım Gücü 2 Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Aksiyon Oyunları kategorisinde yer alır.

Herkesin en sevilen çöp adam takımının muhteşem oyunu olan bu yeni oyunla eğlenin ve şimdi Mısır'ın tehlikeli çöllerinde yeni bir görevle bu yeni macerayı fethetmeye cesaret edebilecek misiniz? Şimdi oynayın ve bu Stickman Team force 2 ile eğlenin, destanın ikinci bölümü sizi saatlerce eğlendirmek için geliyor. kiz10.com'da tamamen ücretsiz oynayın
Bu yeni oyunda iyi eğlenceler, bu sefer stickmans ekibi, takım arkadaşlarına bu yeni görevi yerine getirmeleri için rehberlik etmeye çalışacak olan takımın Lideri Jacky'ye, asla başarısız olmayan bir nişancı Jim ve en cesur Joe'ya eşlik ediyor. takımının arkasını kolla !! Kötü bir büyünün uyandırdığı ve şimdi dünyayı fethetmek isteyen tüm canavarlarımızı yok edin !!!! karakterlere rehberlik edin, tüm düşmanları hareket ettirmelerine ve yok etmelerine yardımcı olun.
Talimatlar:
Kontroller:
Mobil cihazlarda ekrandaki düğmeleri kullanın
Klavyede WASD düğmeleriyle hareket edin
Saldırı için Z tuşu
Özel için X tuşu Boşluk çubuğu.
Karakteri değiştirmek için C tuşuGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.