Dövüş Oyunları → Kartopu Savaşı Oyunu

Kartopu Savaşı Oyunu
(İngilizce Adı: Snowball Fight)
Tam Ekran Oyna
Kartopu Savaşı
Kartopu Savaşı Oyununun Açıklaması

Kartopu Savaşı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Dövüş Oyunları kategorisinde yer alır.

Hiç kartopu savaşında olmak istediniz mi? Şimdi yapabilirsin! Diğer çocuklara kartopu atın. Kartopu düştüğünde yeniden yüklemeyi unutma!
Özellikler:
- farklı çocuklara karşı savaş
- patron seviyeleri. Ona bir kez vur, tekrar geri gelecek!
- eğlenceli tema şarkısı
- giderek zorlaşan zorluklar. Çocuklar zamanla daha akıllı ve daha hızlı olurlar.
Bu oyun kış tatili ve yılbaşı / yılbaşı sezonu için mükemmeldir.
Talimatlar:
Diğer çocuklara kartopu atın. Kartopu düştüğünde yeniden yüklemeyi unutma!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.