Aksiyon Oyunları → Hepsini Dilimle Oyunu

Hepsini Dilimle Oyunu
(İngilizce Adı: Slice it All)
Tam Ekran Oyna
Hepsini Dilimle
Hepsini Dilimle Oyununun Açıklaması

Hepsini Dilimle Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Aksiyon Oyunları kategorisinde yer alır.

Bu oyunda önünüzdeki engelleri kesmeniz gerekiyor! Bıçağınızı çevirmek ve yolunuzdaki çeşitli engelleri düzgün bir şekilde eşit yarıya bölmek için dokunun! Bu en sulu yoldur ve dilim ustası olun!
Süper keskin bıçağınla donanmış, hiçbir engel seni durduramaz! Bıçağınızı doğru zamanda çevirin ve çeşitli engelleri dilimleyin - kalemler, borular, örsler ve liste uzayıp gidiyor!
Bıçağı her zaman havada tutmanız gerekecek. Ve bunu yapmak için, bıçağa vurmaya ve çevirmeye devam etmelisiniz. Hatta bıçağın sapıyla engellerden sekerek geri dönebilir ve daha iyi bir kesme şansı elde edebilirsiniz!
Suya dokunmayın yoksa koşunuz sona erecek! Aynı şey hendekler için de geçerli - onlara düşmeyin! Koyu gri paneller kontrol noktalarıdır, deneyin ve vurun!
Oyunculara rahat bir görsel deneyim sağlamak için uyumlu ve renkli arayüze sahip basit ama zorlu bir oyun.
Talimatlar:
Bıçağı çevirmek ve sona ulaşmak için yoldaki muhteşem engelleri dilimlemek için dokunun.
- Kazanın: Bıçak skorborda en sonunda ulaşır.
- Kayıp : Bıçak bir engeli keser.
Bunu yapabilir misin?Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.