Hedef Oyunları → Atış İçin Hire Oyunu

Atış İçin Hire Oyunu
(İngilizce Adı: Shot For Hire)
Tam Ekran Oyna
Atış İçin Hire
Atış İçin Hire Oyununun Açıklaması

Atış İçin Hire Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Hedef Oyunları kategorisinde yer alır.

Bir isabetli atış aksiyon oyununa katılın.
Ravenburgh, gezginlere saldıran ve onlardan hırsızlık yapan haydutlar tarafından mahvolmuş bir şehirdir. Yol boyunca size yardımcı olacak paralı askerlerinizi seçin. Loncadan çeşitli paralı askerlerle bağlantı kurmak ve onlarla sözleşme yapmak için şehirlerin kilidini açın.
Bir isabetli atış aksiyon oyununa katılın. Şehirdeki tüm çeşitli görevleri temizle
Talimatlar:
Dokunmatik Ekran ve Fare KontrolüGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.